INFOLINKA:

Kurzy angličtiny Anglicko

St. George's Clubclass ponúka vysoko kvalifikovaných učiteľov pod vedením veľmi schopného Riaditeľa Štúdia. Zároveň ponúka široký výber kurzov, ktoré prispôsobíme vašim potrebám v Jazyku Anglickom od základov Angličtiny, cez Biznis a Letné Kurzy, až po jazykové skúškové kvalifikačné kurzy ako sú Cambridge, Business English Certificate a IELTS.

St. George's Clubclass klientom ponúka širokú varietu materiálu pre štúdium, študovňu, kde študenti môžu konverzovať v anglickom jazyku s novými priateľmi z rôznych krajín. Veľký výber rôznych aktivít ako tenis, futbal, baseball a plávanie. Naša Akadémia taktiež ponúka exkurzie na rôzne historické pamiatkové miesta - Londýn, Canterbury, Oxford, Cambridge, Walles a Škótsko. Kultúrne udalosti ako karnevaly, ohňostroje, plážové trhy prispievajú k spoločenskému programu školy. 

Najlepším spôsobom na zlepšenie jazykovej znalosti našich študentov je zaradiť ich do denného života anglických rodín. Preto naše ubytovanie ponúkame v miestnych rodinách. Všetky naše umiestenia vopred prešli inšpekciou, ktorá potvrdí vysoký štandard ubytovania. Či sa rozhodnete bývať v rodine alebo v hoteli už teraz ste vrelo vítaní.


Atrakcie v Našom Areáli
Hlavné atrakcie- Worthing Pier, neobyčajný prímorský palac, Royall Pavillion a Palace Pier v Brightone, Centrum voľného času Kráľa Alfreda v Hove a Južné Nížiny. 

Kultúra
Vo Worthingu nájdete divadla, kina, múzea a galérie. Brightonský Festival je jeden z najväčších ročných udalosti v Anglicku. 

Nočný Život
Sussex vlastní najživšie rezorty oddychu v Británii, ktoré ponúkajú rôzne druhy zábavy, od West End divadla cez mini-Londýnske reštaurácie až k disco klubom. Štatisticky je tu viac reštaurácii, coffe reštaurácií ako kdekoľvek inde v UK okrem Londýna. 

Klíma
Denná teplota je 5°C v zime a 30°C v lete. Celý areál s veľkosťou 200 hektárov je pokrytý zeleňou a lesmi 

Populácia
Worthing je obývaný 100 000 obyvateľmi, ku ktorému patria i okolité dediny a mestá. 

Transport
Worthing je vzdialený 96 km od Londýna (čo je približne 1/2 hodiny vlakom alebo 2 hodiny autom) . 

Nákupné Možnosti
Nákupné miesta sú jednou z najväčších atrakcií v tejto oblasti. Worthing ponúka vzrušujúcu a rozsiahlu skúsenosť so sieťou obchodov, s ponukami dizajnérskych nákupných miest, pouličné coffe a iné známe nákupne veľomoci ako Marc & Spencers, British Home Stores.

Šport
Areál ponúka mnoho profesionálnych športových ihrísk- futbalových, kriketových, tenisových. Možnosti jazdenia na koni, psie preteky. 43 športových zariadení zahrňujú americký a austrálsky futbal, atletiku, bedminton, basketbal, kolky, skákanie na elastickom lane, kanoe, kriket, bicyklovanie, rugby, plávanie, plachtenie, vzdušne plachtenie, plavba na lodi, korčuľovanie na kolieskových korčuliach, korčuľovanie na lade, potápanie, jazdenie na skate, stolný tenis, tenis, cvičenie na trampolíne, vodné lyžovanie, posilovanie, windsurfing, lietanie.
 
Kontaktujte nás
 
Našu kanceláriu GOLDEN line nájdete na ulici Dolný Šianec v Trenčíne, nízka budova Keramoprojektu, vchod z bočnej strany na pravo.
Môžete nás kontaktovať aj e-mailom na: goldenline@goldenline.sk
alebo telefonicky na čísle: 032 / 7441 507

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,70 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 17,58 TRY
Americký dolar  EUR 1,07 USD

Zobraziť všetky »