INFOLINKA:

Aperitív v Japonsku

Destinácia: Japonsko, Honšu
Kód zájazdu: 989420
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Každý dnes vie, že atmosféru zájazdu tvorí najmä jeho sprievodca. Vaším sprievodcom bude náš Peter, ktorý žije v Japonsku 20 rokov. Oženil sa tu s krásnou Japonkou, s ktorou spoločne vychovávajú dcérku. Perfektne pozná krajinu, ako aj mentalitu ľudí a všetky oblasti života v Japonsku. Sprevádzal okrem našich klientov aj také hviezdy ako ako napr. Avril Lavigne, Matt Cameron zo Sound Garden či Norman Cook alias Fat Boy Slim či manželku bývalého amerického prezidenta Michelle Obamovú.

Popis zájazdu
Každý dnes vie, že atmosféru zájazdu tvorí najmä jeho sprievodca. Vaším sprievodcom bude náš Peter, ktorý žije v Japonsku 20 rokov. Oženil sa tu s krásnou Japonkou, s ktorou spoločne vychovávajú dcérku. Perfektne pozná krajinu, ako aj mentalitu ľudí a všetky oblasti života v Japonsku. Sprevádzal okrem našich klientov aj také hviezdy ako napr. Avril Lavigne, Matt Cameron zo Sound Garden či Norman Cook alias Fat Boy Slim či manželku bývalého amerického prezidenta Michelle Obamovú.

Program zájazdu  
1. – 3. deň:
Odlet z Viedne a prílet do hlavného mesta Japonska – super moderné Tokio. Nábrežie rieky Sumida a štvrť Šindžuku s budovou tokijskej radnice. Cez Dúhový Most do Odaiba s najkrajším výhľadom na Tokio. Po rieke Sumidagawa k známeho rybieho trhu Toyosa a starobylej štvrte Asakusa. Chrám Senso-ji, a pohľady na výškou preslávenú vežu Tokyo Sky Tree. Nocľah v Tokio

4. deň:
Štvrť Ginza a slávna križovatka sveta – Shibuya. Skutočný a dojímavý príbeh o psíkovi  – Hačikó. Centrum mladých avantgardných ľudí v Haradžuku. Tokijská Champs-Élysées v Omoto Sanno. Nocľah v Tokio.

5. deň:
Odchod šinkanzenom do mesta Ósaka. Ósaka je tretie najväčšie mesto Japonska a elektrotechnické centrum ostrova. Prechádzka na hlavnej triede Dótomburi. Osaka je považované za gastronomické centrum krajiny. Jedli ste už napríklad takoyaki? Vyhliadka na mesto z 60-teho poschodia Abeno Harukas. – najväčšej budovy Japonska. Nakoniec prekvapenie nielen pre pánov, exkluzívna návšteva nerestnej štvrte.

6. – 7. deň:
Raňajky a presun do blízkeho Kjóta – skutočnej perly na korune celého Japonska. Návšteva Fushimi inari- chrám tisícich červených brán, štvrť gejší Gion a kaštieľ Nijo. Veľkolepý chrám Kiyomizu-dera – snáď najslávnejší chrám Kjóta a úžasné výhľady na mesto. Oslňujúci zlatý chrám Kinkakudži s nádhernými záhradami. Zen budhistický chrám Ryoanji s kamennou záhradou.  Pozrieme si Yasaka chrám a Maruyama park so sakurami.

8. – 9. deň:
Fakultatívny výlet vlakom do mesta Nara. Nara bola hlavným mestom Japonska, fascinujúci chrám Tódai – dži, s monumentálnou sochou Budhu. Pagoda Kofokuji a všadeprítomné srnky.  Odlet z Ósaky a prílet do Viedne.  

Trasa zájazdu

Tokio prílet – Osaka – Kjoto – Nara – Osaka – odlet do Viedne  

CENA ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK - špecialistu, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v kvalitnej sieti 3* hotelov s raňajkami v dvojlôžkovej izbe, dopravu vlakmi a expresnými vlakom šinkanzenom, poistenie CK proti insolventnosti.

CENA NEZAHŔŇA
Fakultatívny výlet do Nara (40 €), stravu mimo raňajok, vstupy, povinné príplatky (360 €), dopravu metrom a MHD, poistenie liečebných nákladov.

PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 200 Eur

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,66 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,44 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »